Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad Space Gray (MRMH2)

Apple
Клавіатура Apple Magic Keyboard: купити самий екологічний гаджет
Працює клавіатура на літій-іонному акумуляторі з періодичної підзарядкою. Це набагато зручніше, ніж одноразові лужні батарейки, які можна зарядити і навіть відправити в утиль - вони просто викидаються. Акумулятор, що перезаряджається компенсує недоліки батарейок, оскільки може поповнювати запас енергетичних ресурсів через зарядний пристрій (або кабель) і в разі повної втрати енергоємності послужити сировиною вторинної переробки.
З'єднання з комп'ютером стало ще швидше і зручніше
Ваш Mac-комп'ютер, що працює на операційній системі OS X El Capitan (версія 10.11 і вище), ідеально сумісний з новою клавіатурою Magic Keyboard незалежно від версії інтерфейсу Bluetooth, інтегрованого в Mac. Створення пари «комп'ютер + клавіатура» стало набагато простіше, оскільки не вимагає стандартного методу підключення (відкрити настройки ОС, потім розділ Bluetooth, виявити клавіатуру і «подружити» її з комп'ютером). Тепер вам достатньо одного разу підключити Magic Keyboard до Маку через Lightning-кабель, і клавіатура сама встановить з'єднання.
Комп'ютер здатний розпізнати гаджет в радіусі до 9 м.
Тривала автономність. Можливість економії енергії
Тривалість автономної роботи клавіатури Magic Keyboard складає близько місяця. Щоб зарядити пристрій з 0 до 100%, буде потрібно 2 години. Тривалість зарядки в даному випадку не грає ролі, оскільки вона не заважає паралельно користуватися клавіатурою - ви просто підключаєте Lightning-кабель до відповідного роз'єму і продовжуєте займатися своїми справами. У сплячому режимі клавіатура дозволяє продовжити термін служби батареї. З метою економії її енергоресурсів на бічній частині корпусу обладнаний повзунок, що відповідає за включення / вимикання клавіатури.
Зменшені розміри. зручний нахил
На відміну від Wireless клавіатура Magic Keyboard має клиноподібну форму, внаслідок чого профіль став нижчим, а кут нахилу оптимальним для комфортного набору тексту. Компактні розміри Magic Keyboard економлять 13% площі, займаної клавіатурою Wireless Keyboard.
Механізм «ножиці»: чіткість натискання
Стабільність роботи всіх 78 клавіш стала вище на 33% - клік став значно зручніше, а набір тексту більш точним. Купертіновци задіяли бур механізм клавіш, завдяки якому виключається ймовірність заїдання клавіш і чітко розпізнається натискання незалежно від того, куди ви потрапили пальцем - по центру або краю клавіші. Завдяки підвищенню чутливості кожна клавіша тепер швидше і чіткіше реагує на ваші натискання. У сукупності низький профіль і чітка реакція кнопок роблять клавіатуру Magic Keyboard зручніше, точніше і швидше за свої аналоги.
Ергономіка, комфортне керування, екологічні комплектуючі - все це вам забезпечує клавіатура Magic Keyboard.

Тип: Аксесуар для Mac

Вам також може сподобатися
Click to order
Total: 
Ваше Ім‘я Прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності та публічним договором.