AirPods 3 (MME73)

Навушники Apple AirPods 3 (MME73): дизайн та особливості

Новинка зовні дуже схожа на AirPods Pro тільки без амбушюр. Про подібний дизайн інсайдери говорили ще до презентації, очікування справдилися. Зарядний кейс має таку форму, як і Pro-версія. Тепер навушники офіційно захищені від води – заявлений стандарт захисту IPX4.


Технічні характеристики

За стабільну роботу гаджету відповідає чіп Apple H1, він використовується в моделі Pro. Мікропроцесор відповідає за швидке з'єднання з джерелом звуку та миттєве перемикання між iPhone, Apple Watch, iPad або іншими пристроями. Просто розмістіть навушники поруч із iPhone або iPad і натисніть кнопку «Підключитися», щоб створити пару з пристроєм в iCloud. Якщо відтворювати музику на Mac, то зможете відповідати на дзвінок на iPhone, не перемикаючи пристрої.

Підтримка Siri

Як і попереднє покоління, AirPods 3 працює із голосовим помічником Siri. Для активації достатньо сказати: «Привіт, Siri» і дати вказівку. За допомогою програми можна перемикати треки, регулювати рівень гучності, ставити відтворення на паузу та відновлювати. Зручно, як ніколи!

Три головні фішки Apple AirPods 3

Варто відзначити наступні переваги навушників Apple 2021:

  1. Всебічне звучання. Просторове аудіо з динамічним відстеженням голови поглинає звуки для створення тривимірного звучання музики, телешоу, фільмів. Це дозволяє отримати відчуття, ніби перебуваєш на концерті чи в кінотеатрі.
  2. Неймовірний бас. Розроблений виробником динамічний драйвер передає кожну деталь композиції, тому ви відчуєте насичений бас в улюблених піснях.
  3. Адаптивний еквалайзер. Автоматично підлаштовує музику під форму вашого вуха. Мікрофони, спрямовані всередину, визначають те, що чуєте, а потім регулюють частоти низьких і середніх діапазонів, забезпечуючи насичені деталі в кожній пісні.

Довгоочікуване активне шумозаглушення в AirPods 3 так і не з'явилося. Можливо, розробникам потрібно вдосконалити цю функцію, а часу не було.

До 30 годин автономної роботи з MagSafe

Навушники третього покоління працюють до 6 години від акумулятора, зарядженого на 100%. Час роботи скорочується на годину з активною функцією просторового звучання, а в режимі розмови AirPods 3 працюватимуть до чотирьох годин. Із зарядним кейсом MagSafe гарнітура може протриматися до 30 годин відтворення музики. 5 хвилин підзарядки гарантують до години прослуховування.

Модель: AirPods 3

Вам також може сподобатися
Click to order
Total: 
Ваше Ім‘я Прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності та публічним договором.