Дорогі друзі, раді вітати Вас за новою адресою вул. П'ятницька 9.
Запис на обслуговування та консультації: +38(063)9208085 / Telegram / Instagram.

Спеціалізований магазин та сервіс Apple в центрі Чернігова.

Для Вас, ми створили завжди якісний, максимально швидкий та вигідний сервіс.

Гарантійні умови
З дня заснування RУLCD Service Store і до сьогоднішнього дня, наша головна мета - бути кращими в сфері відновлення дісплеїв за технологією ОСА І швидкго обслуговування Apple.
Ми твердо впевнені, что досягти цієї мети можна тільки шляхом надання бездоганної якості сервісного обслуговування та суворого виконання взятих на себе зобов'язань.
Кожен з тисяч клієнтів, які довірілі нам ремонт свого портативного пристрою, завжди може бути впевнений в отріманні гарантії на виконані роботи та встановлені запчастини. Гарантійний період може відрізнятіся від типу Виконання робіт та складає від двох тіжнів до дванадцяти місяців. Винятком є ремонти по відновленню пристроїв після попадання вологи, деякі типи ремонтів материнська плат, а також ряд спеціфічніх робіт з рихтування, склеювання корпусних елементів і т.п. Узгодження гарантійніх умов при таких роботах проводитися безпосередньо перед початком ремонту.
При виникненні неполадок і отриманні обґрунтованої претензії в термін дії гарантії СЦ відповідно до Закону України здійсніть безкоштовний ремонт пристрою з використанням нових комплектуючих.


Умови Прийняття пристрою по гарантії:

  • при наявності гарантійної квитанції;
  • при відсутності стороннього втручання;
  • при відсутності механічніх пошкоджень;
  • при відсутності попадання рідини;
  • при дотриманні правил експлуатації.


Гарантія втрачається:

  • при механічніх пошкодженнях (сліди від придавлювання, ударів, зігнутість корпусу);
  • при пошкодженні гарантійних пломб (всередині пристрою по закінченню роботи майстер встановлює гарантійний стіккер);
  • при попаданні в середину пристрою рідини (сліди вологи на платі, спеціальніх датчиках);
  • при використанні неоригінальних / несертифікованих аксесуарів (візьміть з собою зарядний пристрій і майстер допоможе визначити якість вашого зарядного пристрою та кабелю);


Детально про гарантії по заміні скла:

Гарантія дається нами на склейку дисплея зі склом, склейку рамки зі склом і працездатність дисплею після заміни на ньому скла, перед видачою апарату обов'язково перевіряється його працездатність майстром.
Відповідно клієнт, коли забирає апарат з ремонту, зобов'язаний перевірити працездатність апарату та підтверджує це підпісом в Акті Виконання робіт.
Претензії відносно тріщин на склі, роздавленої матриці, проблеми в роботі тачскріну, артефактах саме всередині самого LCD і тому подібні явища в гарантійний срок і после не приймаються.
Якщр за час гарантійного періоду з'являються проблеми пов'язані з роботою по заміні скла
(повітряні бульбашки, плями, відклеювання самого скла або рамки дисплея і тд.) обов'язково зв'яжіться з майстром для консультації і вирішення проблеми.
Всередину кожного апарату, який буває у нас в ремонті ми ставимо гарантійну пломбу, при її пошкодженні ви автоматично втрачаєте гарантію.